אנו מאתרים מקורות, מאבטחים, מנהלים, מובילים ומפיצים מוצרים דרך שרשרת האספקה שלנו מקצה לקצה ,תוך צמצום כל העלויות הנוולות ויעילות מקסימלית .

מיקומים ברחבי העולם

תן לטפקום לעזור לך לנצל את החוזק של פריסה בינלאומית

פולסים ושעועית

טפקום מטפלת במגוון רחב של קטניות ושעועית, שמקורן בחוות בכל רחבי העולם ומסופקות למעבדים וגם למוכרים שלמים בשווקים שלנו. המוצרים הינם באיכות הגבוהה ביותר ומטופלים במקצועיות על מנת לשמור על האיכות לאורך כל שרשרת האספקה. כמקור חשוב לסיבים וחלבונים,הביקוש לקטניות/שעועית הולך וגדל עם האוכלוסייה הגדלה.

גרגרים

הרשת החזקה של טפקום של חוות במקורות שונים מבטיחה איכות אמינה וביצועים עקביים בטיפול במשלוחי מכולות כמו גם בעומסי כלי שיט. אנו מספקים דגנים באיכות גבוהה כדי לעמוד בדרישות של לקוחותינו.

מוצרים מעובדים

כוחנו אינו מוגבל רק לאספקת חומרי גלם שמקורם בחוות.

זרעי שמן

טפקום מציעה מבחר של זרעי שמן כולל סויה, חמניות, לפתית ושומשום הן בצורות גולמיות ומעובדות, מה שמוסיף לסל המוצרים העשיר שלנו.

להאכיל גרגירים

דגני הזנה מתדלקים את בעלי החיים המייצרים בשר ומוצרי חלב והביקוש לדגני מזון ממשיך לעלות מדי שנה.

טפקום מציעה מבחר חזק של דגני מזון באיכות גבוהה במחירים חסכוניים להפצה קמעונאית וסיטונאית. המקורות שלנו טהורים ומוסדרים מה שמבטיח שהמוצרים גם מעולים.

מוצרי לוואי

טפקום מנהלת מבחר רחב של תוצרי לוואי חקלאיים. אנו מקפידים על נהלי בקרת איכות וניהול שרשרת אספקה חלים גם על מוצרי הלוואי שלנו.